Ordu Futbolu’nda uzun yıllardır bitmeyen kavga, bu günlerde ise resmi hesap şikayeti ile adeta alevlendi.

Misli.com 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü arasında ‘resmi hesap’ kaosu başladı. Orduspor’un 2.Lig’e düşürüldüğünün belirtilmesinin ardından Mor-Beyazlı ekibin sosyal medya hesaplarını kullanan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün, 52 Orduspor Futbol Kulübü tarafından şikayet edildiği ve Instagram hesabının kapatıldığı belirtildi.

Altaş Soyaspor, Soyaspor, Yeni Mahallespor ve son olarak Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ismiyle yoluna devam eden ancak 1967 yılında kurulan Orduspor kulübü’nün resmi hesaplarını kullanarak bildirimlerini yapan Bölgesel Amatör Lig ekibi, yaptığı açıklamada konuya açıklık getirdi.

Yapılan açıklamada: ”Orduspor Kulübü’ne ait olan Instagram hesabı, Altaş TV’nin müdürü Doğan Deniz’in sahibi olduğu ajans çalışan Mustafa Özdoğru tarafından şikayet edilerek kapatıldı. Söz konusu olayla ilgili avukatlarımız hukuki süreci an itibariyle başlatarak gereğini yapacaktır. Şahsın, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün hesabını kullanarak Orduspor hesaplarını şikayet ettiği ayrıca Twitter ve Facebook hesaplarımızın kapatılması içinde şikayet ettiğini, söz konusu Twitter ve Facebook hesaplarımız kapanırsa sorumluların kim olduğunu kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz” bilgisi verildi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!