- Ekim 6, 2023
- No Comment
- 235
Ordu Gücü Futbol Kulübü’de Savunmaya Giresun’dan Takviye
TFF Kadın Futbol 3.Lig ekiplerinden Ordu Gücü Futbol Kulübü, Giresun Sanayispor’dan 22 yaşındaki savunma oyuncusu Ayşenur Kırca’yı kadrosuna kattı. 2023-2024…
![Ordu Gücü Futbol Kulübü’de Savunmaya Giresun’dan Takviye](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_9888.jpeg)
TFF Kadın Futbol 3.Lig ekiplerinden Ordu Gücü Futbol Kulübü, Giresun Sanayispor’dan 22 yaşındaki savunma oyuncusu Ayşenur Kırca’yı kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda yaptığı transferlerle dikkat çeken ve yeni sezonda katılım sağlamadı beklenen 3.Lig’de başarılı olmak isteyen Ordu Gücü Futbol Kulübü’nden bir transfer daha geldi. Mavi-Beyazlı ekip, savunmayı Giresun Sanayispor’un 2001 doğumlu oyuncusu ile güçlendirdi
Futbola başladığı Giresun Sanayispor’dan başka bir takımda oynamayan 2001 doğumlu Ayşenur Kırca, ilk kez A takım formasını 14 yaşında gitmişti. Kırca, Giresun Sanayispor forması ile Kadın Ligleri’nde 67 kez sahaya çıktı.
Ordu Gücü Futbol Kulübü, Ayşenur Kırca transferi ile kadrosunu güçlendirmeye devam ederken ilerleyen günlerde yeni transferlerin yine geleceği öğrenildi.
SAMET KARADAĞ