- Ekim 5, 2023
- No Comment
- 527
Ordu 1.Amatör Lig’de Sezon Açılışı Gülyalı’da Yapılacak
2023-2024 sezonunda son dönemlerde büyük dikkat çeken sezonun açılış maçlarında yapılan sezon açılış töreni, bu sezon ilk kez sporseverlere kapısını…
![Ordu 1.Amatör Lig’de Sezon Açılışı Gülyalı’da Yapılacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/gulyali-tesis.png)
2023-2024 sezonunda son dönemlerde büyük dikkat çeken sezonun açılış maçlarında yapılan sezon açılış töreni, bu sezon ilk kez sporseverlere kapısını açacak olan Gülyalı İlçe Sahası’nda yapılacak.
Ordu’da yeni yapılan tesislerden birisi olan ve inşaatı tamamlanması ile birlikte yeni sezona hazır hale gelen Gülyalı Spor Tesisleri’nde yeni sezon açılışı yapılacak. Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Gülyalı Turnasuyuspor ile Gülyalı Bozkurtspor’un maçlarını oynayacağı saha olan Gülyalı İlçe Sahası, sezon açılış törenine ev sahipliği yapacak.
Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamada: ”2023-2024 Amatör Futbol Sezonu açılış töreninde sizleri de aramızda görmekten onur duyarız” ifadeleri yer alırken sezonun ilk maçı Gülyalı Bozkurtspor ile Dumlupınarspor arasında oynanacak.
7 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan Gülyalı Bozkurtspor ile Dumlupınarspor arasındaki sezonun ilk maçı saat 14:00’te başlayacak. Bu aynı zamanda Gülyalı Spor Tesisleri’ndeki ilk resmi karşılaşma olarak kayıtlara geçecek.
SAMET KARADAĞ