- Eylül 6, 2023
- No Comment
- 168
Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde Transferler Sürüyor
Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele etmesi beklenen Ordu Gücü Futbol Kulübü, dış transferde Melisa İlay Günen ve Nidanur Çelebi ile anlaşmaya vardığını…
![Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde Transferler Sürüyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Melisa-Ilay-Gunen.png)
Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele etmesi beklenen Ordu Gücü Futbol Kulübü, dış transferde Melisa İlay Günen ve Nidanur Çelebi ile anlaşmaya vardığını açıkladı ve futbolcuların lisanslarını çıkardı.
Kadın Futbolu’nda altyapı faaliyetleri ile dikkat çeken ve 2023-2024 sezonunda Kadınlar Futbol 3.Ligi’ne katılım sağlaması beklenen Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde transferler sürüyor. Altyapıdan birçok futbolcuya yeni sezonda lisans çıkaran Mavi-Beyazlı ekip ayrıca dış transfer çalışmalarına da başladı. Ordu Gücü Futbol Kulübü, Esranur Özdemir transferinden sonra hamlelerine devam ediyor.
Daha önce Soyaspor Gençlik ya da Yeni Mahalle 52 Spor adıyla liglerde mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de forma giyen Melisa İlay Günen ve Nidanur Çelebi yeni sezonda Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne transfer oldu. 2003 doğumlu iki oyuncu yıllar sonra Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde forma giyecek.
Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün yeni transferlerinden 2003 doğumlu Melisa İlay Günen kariyerinde 3.Lig’de 6 maça çıkarken 2 kez gol atma sevinci yaşamıştı. Günen gibi 20 yaşındaki Nidanur Çelebi ise 3.Lig’de kariyerimde 8 maça çıkmıştı.
SAMET KARADAĞ