• Nisan 16, 2019
  • No Comment
  • 106

Ordu TÜFAD U12 Antalya’da Esiyor

13 Nisan’da Antalya’da başlayan ve bugün sona erecek olan Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12…

 Ordu TÜFAD U12 Antalya’da Esiyor

13 Nisan’da Antalya’da başlayan ve bugün sona erecek olan Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD), 6. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği U12 Turnuvasında Ordu TÜFAD Karması fırtınası esiyor.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır’ın çabalarıyla her yıl TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ne katılan Ordu TÜFAD Karması, bu yıl da Antalya’daki turnuvada boy gösteriyor.

Ordu’daki hazırlıklarını tamamlayıp TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ne katılmak için Antalya’ya giden Ordu temsilcisi, ilk müsabakasında İstanbul Avrupa Karması, ikinci maçında ise Manisa ile karşılaştı.

Gösterdikleri mücadele ve oynadıkları futbolla göze girmeyi başaran Ordulu sporcuları, Milli Takım ve Süper Lig ekiplerinin antrenörleri de yakından izledi.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, TÜFAD Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği’ndeki amacın kazanmak değil, hem şenlik hem de sporcuların kendisini göstermesi olduğunu dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

TÜFAD Ordu Karması Hazırlıklarına Başladı !

TÜFAD Ordu Karması Hazırlıklarına Başladı !

5-8 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olan TÜFAD Geleceğin Yıldızları Turnuvası öncesinde TÜFAD Ordu Karması Ordu’da hazırlıklarına başladı. Ocak ayında…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir