• Nisan 17, 2019
  • No Comment
  • 25

İstanbul Boğazı Play-Off Aşkına

Ordu 2.Amatör Küme B Grubu’nda geride kalan 5 haftada 4 puan toplayarak hedefinin gerisinde kalan İstanbul Boğazıspor, hafta sonu kendi…

 İstanbul Boğazı Play-Off Aşkına

Ordu 2.Amatör Küme B Grubu’nda geride kalan 5 haftada 4 puan toplayarak hedefinin gerisinde kalan İstanbul Boğazıspor, hafta sonu kendi evinde oynayacağı Fatsaspor’u mağlup ederek Play-Off şansını sürdürmek istiyor.

Ordu Amatörünün köklü takımlarından bir olan ancak son yıllarda bir türlü 1.Amatör Küme’ye çıkamayan İstanbul Boğazıspor, bir türlü bu hasrete son veremedi.

Sezona 3-0’lık Rüsumat-4 Gençlikspor yenilgisiyle başlayan Kırmızı Beyazlı ekip, ikinci haftada ise 2-1’lik Kabataşspor galibiyetiyle morallendi. Fevzi Çakmakspor’a deplasmanda 4-1 mağlup oldu. Son da olarak Merkezspor ile 1-1 berabere kaldı.

Geride kalan 5 haftada 1 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan İstanbul Boğazıspor, topladığı 4 puanla 4. sırada yer aldı.

“Üst sıralara tırmanmak istiyoruz”

İstanbul Boğazıspor Başkanı Ali Baş, şanssız puan kayıpları yaşadıkları için istedikleri puanı toplayamadıklarını ancak en kısa zamanda alacakları galibiyetlerle Play-Off için iddialı duruma geleceklerini belirterek; “Lige rüsumat mağlubiyetiyle başladık. Ancak hemen 2. haftada Kabataşspor’u yendik. Fevzi Çakmakspor mağlubiyetinin ardından da Merkezspor ile berabere kaldık. Bu hafta Fatsaspor’u konuk edeceğiz. Üstm sıralara tırmanmak için bu müsabakadan mutlak galibiyetle ayrılmalıyız. Takımıma güveniyorum. Kazanıp Play-Off için umudumuzu koruyacağız” ifadelerini kullandı.

İstanbul Boğazıspor, 6. haftada ise 21 Nisan 2019 Pazar günü saat 15.00’da Perşembe İlçe Stadı’nda Fatsaspor’u konuk edecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Yeşilordu’dan Rahat Bitiriş ! 5-1

Yeşilordu’dan Rahat Bitiriş ! 5-1

Ordu 2.Amatör Lig’de son hafta maçında Yeşilordu Futbol Kulübü, İstanbul Boğazıspor’u 5-1 yendi. Mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Ligi henüz bitirmeden ikinci…
Fatsaspor Kazanmaya Alıştı ! 1-3

Fatsaspor Kazanmaya Alıştı ! 1-3

Ordu 2.Amatör Lig’de haftanın en kritik maçlarından birisinde Fatsaspor, deplasmanda İstanbul Boğazıspor’u 3-1 yendi. Sezon başından bu yana alt sıralarda yer…
‘Bozkurt’, ‘Boğazı’ Rahat Geçti ! 11-0

‘Bozkurt’, ‘Boğazı’ Rahat Geçti ! 11-0

Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Gülyalı Bozkurtspor, ligin 12.hafta maçında İstanbul Boğazıspor karşısında 11-0 kazandı. 2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’den Ordu…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir