İstanbul Boğazı Play-Off Aşkına

Ordu 2.Amatör Küme B Grubu’nda geride kalan 5 haftada 4 puan toplayarak hedefinin gerisinde kalan İstanbul Boğazıspor, hafta sonu kendi evinde oynayacağı Fatsaspor’u mağlup ederek Play-Off şansını sürdürmek istiyor.

Ordu Amatörünün köklü takımlarından bir olan ancak son yıllarda bir türlü 1.Amatör Küme’ye çıkamayan İstanbul Boğazıspor, bir türlü bu hasrete son veremedi.

Sezona 3-0’lık Rüsumat-4 Gençlikspor yenilgisiyle başlayan Kırmızı Beyazlı ekip, ikinci haftada ise 2-1’lik Kabataşspor galibiyetiyle morallendi. Fevzi Çakmakspor’a deplasmanda 4-1 mağlup oldu. Son da olarak Merkezspor ile 1-1 berabere kaldı.

Geride kalan 5 haftada 1 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan İstanbul Boğazıspor, topladığı 4 puanla 4. sırada yer aldı.

“Üst sıralara tırmanmak istiyoruz”

İstanbul Boğazıspor Başkanı Ali Baş, şanssız puan kayıpları yaşadıkları için istedikleri puanı toplayamadıklarını ancak en kısa zamanda alacakları galibiyetlerle Play-Off için iddialı duruma geleceklerini belirterek; “Lige rüsumat mağlubiyetiyle başladık. Ancak hemen 2. haftada Kabataşspor’u yendik. Fevzi Çakmakspor mağlubiyetinin ardından da Merkezspor ile berabere kaldık. Bu hafta Fatsaspor’u konuk edeceğiz. Üstm sıralara tırmanmak için bu müsabakadan mutlak galibiyetle ayrılmalıyız. Takımıma güveniyorum. Kazanıp Play-Off için umudumuzu koruyacağız” ifadelerini kullandı.

İstanbul Boğazıspor, 6. haftada ise 21 Nisan 2019 Pazar günü saat 15.00’da Perşembe İlçe Stadı’nda Fatsaspor’u konuk edecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!