- Mayıs 22, 2024
- No Comment
- 141
Ordu Üniversitesi Rektörlük Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
Ordu Üniversitesi’nde her yıl düzenlenen Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi ve Spor Bilimleri Fakültesi şampiyonluk kupasını kaldıran…
![Ordu Üniversitesi Rektörlük Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/05/ordu-universitesi-spor-bilimleri.jpg)
Ordu Üniversitesi’nde her yıl düzenlenen Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi ve Spor Bilimleri Fakültesi şampiyonluk kupasını kaldıran takım oldu.
Ordu’da Ordu Üniversitesi’nde her yıl düzenlenen Rektörlük Halı Saha Futbol Turnuvası bu sene de düzenlendi. 2024 yılında düzenlenen “Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası” Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın santra vuruşuyla 22 Nisan’da başlamıştı. Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası ise oynanan maçların ardından sona erdi
Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’na bu sezon tam 48 takım katılım sağlarken takımlar toplamda 148 maç oynadı. Büyük heyecana sahne olan maçların ardından final müsabakası oynandı ve amatör ligde de forma giyen Spor Bilimleri Fakültesi takımı futbolcuları, Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası şampiyonu oldu.
Ordu Üniversitesi Rektörlük Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası kupa töreni Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
SAMET KARADAĞ