Ordu Üniversitesi’nde, Üniversiteler Arası 2.Lig Maçları Heyecanı !

2021 yılının Üniversiteler Arası takviminde yer alan ve Ordu Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı Üniversite Sporları Basketbol 2.Lig maçları başladı.

Ordu’da basketbol heyecanı konusunda son dönemlerde hareketli anlar yaşanırken, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Üniversiteler Arası 2.Lig Basketbol maçlarının ev sahipliği Ordu’ya verilmişti. Ordu’da maçların ise Ordu Üniversitesi’nin ev sahibi olacağı belirlenmişti.

20-24 Aralık tarihlerinde Ordu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Üniversite Sporları Basketbol 2.Lig maçlarının açılışı ise Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Kapalı Spor Salonu’nda düzenledi. Turnuvada yer alacak takımlar tanıtılırken başta ev sahibi Ordu Üniversitesi olmak üzere Sinop Üniversitesi, Gümüşhane Üniversitesi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Hitit Üniversitesinin Erkek basketbol takımları yer aldı.

Yapılan açılış seromonisi öncesinde parkeye çıkan Ordu Üniversitesi ile Hitit Üniversitesi arasındaki karşılaşmayı ise ev sahibi olan Ordu Üniversitesi 63-51 kazanmayı başardı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!