- Mart 16, 2024
- No Comment
- 168
Ordu’da Judo Antrenörü Adayları İçin Kurs Başladı
Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı’nın, 2024 yılı faaliyet programında yer alan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu uygulama eğitimi, Ordu’da başladı.…
![Ordu’da Judo Antrenörü Adayları İçin Kurs Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/judo.png)
Türkiye Judo Federasyonu Başkanlığı’nın, 2024 yılı faaliyet programında yer alan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu uygulama eğitimi, Ordu’da başladı.
15 Mart 2024 Cuma günü başlayan eğitim, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yeni Ordu Stadyumu Judo Antrenman Salonunda 35 kursiyerin katılımı ile Kurs eğiticileri Mehmet Yılmaz (Balıkesir), Gökmen kaptan (Trabzon) ve Olimpiyat 3.sü Hülya Şenyurt (Ordu) tarafından eğitimler uygulamalı ve teorik olarak gerçekleştiriliyor.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, 1. Kademe yardımcı antenör kursunu ziyaret etti. Genç ”Çeşitli bölgelerden gelen antrenör adaylarımızın eğitim süreçlerinde ev sahipliği yapıyoruz. Judo faaliyetlerinin ilimizde yapılmasını sağlayan ve kursu Ordu İlimizde açan Hemşerimiz Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuza teşekkür ederim. 1 hafta boyunca eğitim alacak yeni antrenör adaylarına başarılar dilerim.”dedi.
1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Uygulama Eğitimi ve Sınavı ile birlikte 23 Mart 2024 tarihinde sona erecek.