- Mart 16, 2024
- No Comment
- 200
Ünye 1957 Spor’da Futbolcular Kazan Kaldırdı, Maça Çıkmayacaklar
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da futbolcular yaptıkları toplu açıklamada “Başkan Murat Narin’in kulübü kendi menfaatleri doğrultusunda kullandığını…
![Ünye 1957 Spor’da Futbolcular Kazan Kaldırdı, Maça Çıkmayacaklar](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Unye-1957-Spor.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da futbolcular yaptıkları toplu açıklamada “Başkan Murat Narin’in kulübü kendi menfaatleri doğrultusunda kullandığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Bu haftaki maça ve antrenmanlara çıkmama kararı aldık” ifadeleri yer aldı.
Perşembespor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da sezon başında başlayan kötü süreç bir anda teknik adam değişikliği ile birlikte tersine dönerken, Ünye 1957 Spor’da futbolcular maça ve antrenmana çıkmama kararı aldı.
Ünye 1957 Spor’da 2.5 aydır peşinat ve prim alamadıklarını belirten futbolcular “Sezon ortasından itibaren kulüp içinde yaşanan sorunları saha içine yansıtmadan mücadelemize devam ettik. Bize maddi manevi destegini esirgemeyen Sayın Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ederiz. Ancak kulüp Başkanı Murat Narin’in kulübü kendi menfaatleri doğrultusunda kullandığını üzülerek ögrenmis bulunmaktayız.” açıklaması şok etkisi yarattı.
Ünye 1957 Spor’da futbolcular maça çıkmama kararını ”Futbolculara verilen sözlerin yerinegetirilmemesi nedeniyle artık dayanacak gücümüz kalmamıştır. Prim ve 2,5 aydir beklediğimiz pesinat ödemelerinin gerçekleşmediği taktirde futbolcular olarak bu haftaki maça ve antrenmanlara çıkmama karan almış bulunmaktayız.” şekilde açıkladı.
SAMET KARADAĞ