- Nisan 11, 2024
- No Comment
- 120
Geçen Sezon 19 Gol Atan Ordulu Golcü Bu Sezon Dört Golde Kaldı
2022-2023 sezonunda Armoni Alanya Kestelspor forması giyen ve 3.Lig’de Play-Off oynama başarısı gösteren Muhammet Enes Erdem 19 gollü sezonu geride…
![Geçen Sezon 19 Gol Atan Ordulu Golcü Bu Sezon Dört Golde Kaldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/01/Muhammed-Enes-Erdem.png)
2022-2023 sezonunda Armoni Alanya Kestelspor forması giyen ve 3.Lig’de Play-Off oynama başarısı gösteren Muhammet Enes Erdem 19 gollü sezonu geride bırakıp Süper Lige transfer olurken, Hes İlaç Afyonspor ve Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü formaları ile bu sezon dört gol atabildi.
TFF 3.Lig 4.Grup’ta Orduspor 1967 A.Ş. ile birlikte sezonun ikinci yarısında Play-Off yarışı içerisinde olacak olan Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü, Trendyol Süper Lig ekibi Siltaş Yapı Pendikspor Futbol A.Ş.’den Muhammed Enes Erdem’i kiralık olarak kadrosuna kattığını açıklamıştı. Devre arasında 2.Lig ekibi ile kiralık sözleşmesini fesih eden ve geçen sezon 19 gol attığı 3.Lige geri dönen Erdem, 3.Lig’de şu ana kadar tek gol atabildi.
Armoni Alanya Kestelspor forması ile 19 gol attıktan sonra bir anda Siltaş Yapı Pendikspor Futbol A.Ş.’ye transfer olan Muhammed Enes Erdem, sezonun ilk yarısında Hes İlaç Afyonspor’a kiralanmıştı. Ordulu futbolcu, 2.Lig ekibinde 16 maça çıkarkan 3 kez gol sevinci yaşamıştı. Erdem, 11 maçta formasını giydiği Güneş Holding Çankaya Futbol Kulübü forması ile bir kez gol atabildi.
Futbola Libade’de başlayan ve Kemahspor’dan sonra Galatasaray altyapısına transfer olan Muhammet Enes Erdem, 2018-2019 sezonunda ise Sultanbeyli Belediyespor’da profesyonel olmuştu. En golcü sezonunu geçen sezon geride bırakan Erdem’in bonservisi ise Trendyol Süper Lig ekibi Siltaş Yapı Pendikspor Futbol A.Ş.’de.
SAMET KARADAĞ