Ordulular Derneği Başkanı Demir, Boluspor Başkan Adayı Oldu !

Spor Toto 1.Lig’de mücadele eden Boluspor’ın 24 Mayıs’ta yapacağı Genel Kurul öncesinde Bolu Ordulular Derneği Başkanı Cavit Demir aday olduğunu açıkladı.

Bolu’da Ordulular Derneği Başkanlığı yapan, Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV’nin Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Cavit Demir, sürpriz bir hamle ile Boluspor’un Başkan Adaylığını koyduğunu açıkladı. Aslen Ordulu olan ve bir dönem Boluspor’da 2.Başkanlık görevi yapan Demir’in adaylığı, yerel medyada tepkiyle karşılandı.

Yerel medya çok sert: ‘Boluspor sevdası nasıl gelişti ?’

Bolu yerel medyasında yer alan haberde ‘sporla ve Boluspor’la çok alakası olmayan Cavit Demir’in Boluspor Başkanlığı sevdası nasıl gelişti pek bilinmez ama çiçeği burnunda adayı özellikle bu sezon 1 tane Boluspor maçında gören yok. Cavit Demir’e yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre ise şu an Boluspor kadrosunda bulunan 3 futbolcunun bile ismi sayamayacağı ifade ediliyor.’ ifadelerine yer verildi.

‘Orduspor’a sponsor olup tepki toplamıştı’

Aynı yerel medya ‘Ordulu iş adamı Cavit Demir’in Boluspor’da başkan yardımcılığı yaparken Orduspor’un Boluspor ile olan maçına sponsor olmuş ve büyük tepki toplamıştı. Yine Bolu Belediyespor bayan voleybol ile Ordu Telekom Spor bayan voleybol takımları arasında Bolu’da yapılan maçta Cavit Demir Ordu Telekom Spor bayan voleybol takımına sponsor olmuş Özel Çağsu Hastanesi’nde sporcuların sağlık kontrollerinin itina ile yapılması başta olmak üzere her türlü desteği sağlamış ve Ordulu hemşehrilerinin takdirini toplamıştı.’ hatırlatmasını da yaptı.

Boluspor’un 24 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamaz ise 8 Haziran’da yapılacak kongresinde aday olduğunu açıkladı. Demir, Karpalas Otel’de düzenlediği basın toplantısında kongrede adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!