- Nisan 4, 2024
- No Comment
- 185
Orduspor 1967 A.Ş.’de Sinan Yücer Görüşme Odasına
Orduspor 1967 A.Ş.’nin devre arasında takımın başına getirdiği ve Ordu ekibinde hızlı bir kariyer başlangıcı yapan Sinan Yücer, son olarak…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Sinan Yücer Görüşme Odasına](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/Sinan-Yucer.jpg)
Orduspor 1967 A.Ş.’nin devre arasında takımın başına getirdiği ve Ordu ekibinde hızlı bir kariyer başlangıcı yapan Sinan Yücer, son olarak 23 Elazığ Futbol Kulübü mağlubiyeti ile son dört maçta 8 puan kaybedince kalan maçlar öncesinde koltuğu sallanmaya başladı.
2023-2024 sezonunda Muzaffer Taşkın’ı göreve getiren ancak sadece 10 günlük bir antrenman sonrasında görevden alınan Taşkın’ın yerine Cüneyt Tiryaki göreve gelmişti. Orduspor 1967 A.Ş.’de sadece üç maç süren Cüneyt Tiryaki döneminin ardından göreve Bülent Demirkanlı getirilmiş ve Bülent Demirkanlı ise sezonun devre arasında görevden alınmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonun devre arasında göreve 2.Lig ekibi Hes İlaç Afyonspor’dan ayrılan Sinan Yücer getirilirken, Orduspor 1967 A.Ş. kariyerine iyi başlayan Sinan Yücer’in son dönemlerdeki performansı tartışılmaya başlandı.
Orduspor 1967 A.Ş. ile ilk iki maçında Sultanbeyli Belediyespor’u 4-1 ve Güneş Holding Çankaya Futbol Spor Kulübü’nü 6-1 yenerek fırtına gibi başlangıç yapan Sinan Yücer, ilk puan kaybını üçüncü maçı olan Sebat Gençlikspor karşılaşmasında 2-2 berabere kalarak yaşamıştı. Sinan Yücer, Orduspor 1967 A.Ş. kariyerindeki ilk mağlubiyetini beşinci maçında alırken, son üç maçta ise iki kez mağlup olan taraf oldu. Play-Off konusunda sınırda olan ve puan kaybına tahammülü olmayan Orduspor 1967 A.Ş., ligde kalan dört maçlık sürecin bir haftasında bay geçecek.
Sinan Yücer’in son haftalardaki performansı ve özellikle tercihleri tartışılmaya başlanırken, Orduspor 1967 A.Ş.’de şu ana kadar 11 maça çıkan Yücer 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Sinan Yücer, Orduspor 1967 A.Ş.’nin başında üç mağlubiyetinin üçünü de deplasmanda aldı. Ligde 37 puanı olan ve altıncı sırada yer alan Orduspor 1967 A.Ş., 23 Elazığ Futbol Kulübü maçında galip gelseydi bu haftayı üçüncü sırada kapatacaktı ancak fırsat tepti.
SAMET KARADAĞ