- Mart 4, 2022
- No Comment
- 62
Orduspor 1967 A.Ş. Hemen Toparlandı ! 2-0
TFF 3.Lig 3.Grup ekibi Orduspor 1967 A.Ş. geçen hafta aldığı Fethiyespor mağlubiyetinin ardından kendi sahasında konuk ettiği Belediye Derincespor karşısında…
TFF 3.Lig 3.Grup ekibi Orduspor 1967 A.Ş. geçen hafta aldığı Fethiyespor mağlubiyetinin ardından kendi sahasında konuk ettiği Belediye Derincespor karşısında hata yapmadı ve rakibini 2-0 yendi.
Devre arasında kadrosu yenileyen ve zirve hesabı yapan Orduspor 1967 A.Ş.’nin galibiyeti serisine geçen hafta deplasmanda Fethiyespor son vermişti. Bu maçın ardından moral bozmak istemeyen Mor-Beyazlı ekip, kendi sahasında Belediye Derincespor’u konuk etti.
Teknik Direktör Cahit Erçevik’in ilk 11’de köklü bir değişime giderek geçen haftanın kadrosuna göre 4 farklı isme şans verirken, Orduspor 1967 A.Ş. maçın henüz 6.dakikasında Metin Sevinç’in attığı penaltı golüyle 1-0 öne geçti. Ordu ekibini 57.dakikada Ufuk Özcan’ın attığı gol rahatlatırken, karşılaşma ise 2-0 bitti.
Orduspor 1967 A.Ş. aldığı galibiyetle birlikte puanını 47 yaptı ve 3.sıradaki yerini korudu. Belediye Derincespor ise 38 puanda kaldı ve Play-Off potası için ağır bir yara aldı.
Stadyum: Yeni Ordu Stadyumu
Hakemler: Ramazan Haymana, Betül Nur Yılmaz, Adem Mazlum
Orduspor 1967 A.Ş.: Ali Alper Doğan, Eray Eren, Serhat Velioğlu, Ahmet Batuhan Akyüz, Muhammet Ömer Çakı (Dk.62 Hakan Aydın), Kadir Seven, Ufuk Özcan (Dk.84 Alperen Utku Eskiçırak), Bilal Gülden, Metin Sevinç (Dk.71 Adem Doğan), Ferdi Konak (Dk.84 Mehmet Mert Özkaptan), Seçim Can Koç (Dk.62 Oğuz Saltabaş)
Belediye Derincespor: Taha Ayan, Melih Alcu, Muhammet Fatih Yıldırım, Efe Karaoğlu, Tayfun Kırca, Sercan Uslu, Mesut Can Tunalı (Dk.60 Uğurcan İkikardeş), Melih İnan (Dk.73 Kadir Torbacı), Mert Somay (Dk.60 Muhammed Enes Yılmaz), Mehmet Tosun (Dk.73 Barış Bozdilki), Ramazan Özkabak (Dk.79 Burak Evren)
Goller: Dk.6 Metin Sevinç, Dk.57 Ufuk Özcan (Orduspor 1967 A.Ş.)
Sarı Kartlar: Mehmet Tosun, Melih Alcu (Belediye Derincespor)
SAMET KARADAĞ