Şimşir: ”Enerjimizi Yükselteceğiz” !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden Teknik Direktörlük konusunda anlaşmaya vardığı Hasan Erkin Şimşir, ilk antrenmanında ayağının tozuyla açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Tiryaki’nin istifasının ardından vakit kaybetmeden teknik direktör arayışlarına giden ve medyada geçen Cüneyt Dumlupınar, Kadir Kar gibi isimlerin yerine takımın başına Hasan Erkin Şimşir’i getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Şimşir ile ilk antrenmanını yaptı.

Ordu’ya gelerek 1.5 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra Gülyalı Tesisleri’nde takımla tanışan Hasan Erkin Şimşir, sahaya inerek takıma ilk antrenmanını yaptırdı. Cumartesi günü Yeni Ordu Stadyumu’nda Harput Dibek Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü’nü konuk edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Şimşir takımın başında sahaya çıkacak.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün çiçeği burnunda teknik direktör Hasan Erkin Şimşir ilk antrenmanda yaptığı açıklamada ise: ”Destekleriniz için teşekkür ediyoruz. Desteklerinizin devamı da sonuna kadar bekliyoruz. Başarılı olmamız üçün bütün mesaimizi vereceğiz. Zamanımız az, kazanımız dar, mücadelemiz ve menfaatlerimiz ortak. Takımı tekrar ayağa kaldırmak istiyoruz. Enerjimizi yükselteceğiz.” ifadelerinin kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!