- Temmuz 7, 2022
- No Comment
- 80
Orduspor 1967 A.Ş., Karşıyaka’nın Golcüsünü Aldı !
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. geçen sezon Karşıyaka forması giyerek en golcü isim olarak sezonu tamamlayan Abdülkadir Akyıldız’ı kadrosuna…
TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. geçen sezon Karşıyaka forması giyerek en golcü isim olarak sezonu tamamlayan Abdülkadir Akyıldız’ı kadrosuna kattı.
2022-2023 sezonunda iç ve dış transferde hareketli saatler yaşayan Orduspor 1967 A.Ş., bir güm içinde ikinci transferi açıkladı. Burak Sürmeli sonrasında Karşıyaka’nın sol kenar forveti Abdülkadir Akyıldız’ı transfer eden Mor-Beyazlı ekip, hücum hattını güçlendirdi.
Şu ana kadar iç transferde Eray Eren, Hakan Aydın, Serhat Velioğlu, Ferdi Konak, Ufuk Özcan ve Metin Sevinç; dış transferde ise Uğur Ayhan, Ömürcan Çavuşoğlu, Harun Özcan, İbrahim Konuksever ve Burak Sürmeli’yi transfer ederken 12.transfer ise Abdülkadir Akyıldız oldu.
Futbola Sakaryaspor’da başlayan 29 yaşındaki sol kanat ve forvette forma giyen Abdülkadir Akyıldız, Pendikspor ve İnegölspor’a kiraladıktan sonra sırasıyla Altay, Şanlıurfaspor, Esenler Erokspor, Kahramanmaraşspor, Sancaktepe Belediyespor, Turgutluspor, Kırşehir Belediyespor ve son olarak Karşıyaka formaları giymişti. Tecrübeli hücum oyuncusu geçen sezon İzmir ekibinde 34 maçta 11 gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ