Vali Sonel, Yeni Kayyum Heyeti İle Bir Araya Geldi !

Ordu 2.Amatör’e düşürüldüğü açıklandıktan sonra faaliyetlerine devam etmeyen Orduspor konusunda çalışmalar yaptığını özel olarak Spor52.com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne açıklayan Ordu Valisi Tuncay Sonel, yeni kayyum heyetini makamında ağırladı.

2022-2023 sezonu öncesinde Orduspor konusunda hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde mahkeme tarafından Orduspor kayyum heyeti değişirken, Orduspor 1967 A.Ş.’ye yakınlığı ile bilinen Mahir Akdere ve ekibinin yerine Hamdi Işık, Şahap Şahin, İzzet Ferit Şahin yeni kayyum heyeti olarak atanmıştı.

Yaşanan gelişmeler sonrasında Samet Karadağ’a Orduspor konusunda özel açıklamalarda bulunan ve bir anda Ordu spor gündeminde geniş yer alan Orduspor konusunda, Ordu Valisi Tuncay 180 milyon TL borcu 8.6 milyon TL’ye düşürdüklerini ve Ordu 2.Amatör’den başlayacaklarını söylemişti.

Vali Tuncay Sonel, Ordu 1.Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından 1967 yılında kurulan Efsane Orduspor Kulübüne Kayyım Heyeti olarak görevlendirilen Hamdi Işık, Şahap Şahin, İzzet Ferit Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile makamında konuk ederken, yeni kayyum ekibine başarılar diledi.

SAMET KARADAĞ
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!