- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 101
Orduspor 1967 A.Ş.’nin Kamp Yeri Belli Oldu
TFF 3.Lig’de son iki sezondur Play-Off oynama başarısı gösteren ve yeni sezon hazırlıklarına Ordu’da başlayan Orduspor 1967 A.Ş., Afyon’da kampa…
TFF 3.Lig’de son iki sezondur Play-Off oynama başarısı gösteren ve yeni sezon hazırlıklarına Ordu’da başlayan Orduspor 1967 A.Ş., Afyon’da kampa girecek.
Geçtiğimiz iki sezonda kemik bir kadro yapısı olan ve bu süreçte Play-Off oynayarak başarılı bir süreç geçiren Orduspor 1967 A.Ş., 2.Lige çıkamamıştı. Yeni sezon öncesinde değişen kadro yapısına yeni isimlerin katılması beklenen Orduspor 1967 A.Ş.’de hazırlıklar Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde bulunan Karşıyaka Spor Tesisleri’nde başlarken, kamp yer belli oldu.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin iki hafta boyunca Ordu’da çalışmalarını sürdüreceği ve ardından Afyon’a gideceği öğrenildi. Afyon’da yapacağı 2.Etap kamp çalışmaları öncesinde transfer sorununu çözmek için yönetimle görüşen Orduspor 1967 A.Ş.’nin çiçeği burnunda teknik direktörü Muzaffer Taşkın’ın, yönetim ile yapacağı istişareler sonucunda iyi bir takım kurmak istediği öğrenildi.
Afyon kampının iki hafta sürmesi beklenen Orduspor 1967 A.Ş.’nin, Afyon’da hazırlık maçlarına ağırlık vereceği ve kendisi gibi Afyon’da bulunan üç ya da dört takımla hazırlık maçı yapacağı öğrenildi. Ordu ekibi daha sonra tekrar Ordu’ya dönecek ve lig başlayana kadar hazırlıklarını Ordu’da sürdürecek.
SAMET KARADAĞ