- Temmuz 12, 2023
- No Comment
- 83
Orduspor 1967 A.Ş. Teknik Direktör Arıyor
1.5 senedir takımı çalıştıran Cahit Erçevik’i bu sezon başka takıma kaptıran ve 52 Orduspor Futbol Kulübü birleşmesinden de sonuç alamayan…
1.5 senedir takımı çalıştıran Cahit Erçevik’i bu sezon başka takıma kaptıran ve 52 Orduspor Futbol Kulübü birleşmesinden de sonuç alamayan Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon öncesinde teknik direktör arayışına girdi.
Orduspor 1967 A.Ş.’de Kulüp Başkanı Adem Akça’nın 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme süreci sonuçsuz kalırken, Ordu ekibi bu süreçte kan kaybetmeye devam ediyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik’i 2.Lig ekibi Arnavutköy’e kaptıran Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde teknik direktör arayışı başladı.
Bir dönem Fatsa Belediyespor’da dört yıl görev alan genç teknik adam Niyazi Hüseyinoğlu ile yakın zamanda görüşme ihtimali olan Orduspor 1967 A.Ş.’de, farklı isimlerin de aday teknik direktör ihtimalinde olduğu biliniyor. Adem Akça, Cahit Erçevik’ten boşalan teknik direktör koltuğuna yine aynı seviyede bir isim getirmek istiyor.
Transfer konusuna teknik direktör sorununu çözdükten sonra girmek isteyen Orduspor 1967 A.Ş.’de şu ana kadar takımdan Harun Özcan, Ahmet Çağrı Güney, Mustafa Bayhan, Erdinç Karakaş, Ömürcan Çavuşoğlu, Serhat Velioğlu ve Bilal Gülden takımdan ayrıldı.
SAMET KARADAĞ