- Temmuz 12, 2023
- No Comment
- 109
Yavuz İncedal, 33’lük Kaleciyi Ordu’ya Getiriyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Yavuz İncedal, Düzcespor’dan eski öğrencisi olan 33 yaşındaki Ersin Aydın’ı…
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Yavuz İncedal, Düzcespor’dan eski öğrencisi olan 33 yaşındaki Ersin Aydın’ı transfer listesinin ilk sırasına aldı.
2023-2024 sezonu öncesinde dış transfer kapsamında ilk olarak kaleci mevkiine takviye yapmak isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, teknik direktör Yavuz İncedal eski öğrencisini istiyor. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde geçen sezon ikinci yarının ortasında göreve gelen Yavuz İncedal, yeni sezona kendi istediği oyuncularla başlayacak.
2021-2022 sezonunda Düzcespor’da görev yaparken sezon başında Uşakspor A.Ş.’den Ersin Aydın’ı takıma katan Yavuz İncedal, tecrübeli futbolcuya 33 maçta şans vermiş ve 2.Lige yükselen takımın kalecisi olmuştu. 52 Orduspor Futbol Kulübü ile yeniden anlaşan Yavuz İncedal, Ersin Aydın’a eldivenleri vererek takıma özellikle kale bölgesinde tecrübe katmak istiyor.
Geçtiğimiz sezon 2.Lig’de Düzcespor forması ile 35 maça çıkan Ersin Aydın sezonun bitmesiyle birlikte takıma veda etmişti. Ersin Aydın, Düzcespor’a vedasında: ”Onurla gururla formasını giydiğim şampiyonluk yaşadığım Düzcespor camiasından ayrılmıs bulunuyorum. Camianın içinde bulunduğum süre içerisinde başta Başkanımız Gökhan Kapoğlu na ve yönetimine her konuda destekleri için teşekkür ediyorum. Beraber vakit gecirdiğim tüm takım arkadaslarıma, bize emeği geçen emekçi personel abilerime ablalarıma teşekkür ederim. Düzce halkına ilgi alakalarından dolayı minnettarım. Hep desteklerini hissettiren, beni sahiplenen Düzcespor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Çok güzel anılar biriktirdim Düzcede. Haklarınızı Helal edin.” demişti.
SAMET KARADAĞ