- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 77
Orduspor 1967 A.Ş., Transferlere Başlayacak
Yeni sezon öncesinde ikinci kez teknik direktör sorununu çözen Orduspor 1967 A.Ş., 2.Lig hedefi belirlediği sezon öncesinde transfere başlayacak. 2023-2024…
![Orduspor 1967 A.Ş., Transferlere Başlayacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/orduspor-1967-A.S.-logo.jpeg)
Yeni sezon öncesinde ikinci kez teknik direktör sorununu çözen Orduspor 1967 A.Ş., 2.Lig hedefi belirlediği sezon öncesinde transfere başlayacak.
2023-2024 sezonunda farklı duygulara ve hedeflerle sezona başlaması beklenen Orduspor 1967 A.Ş.‘de beklenen olmayınca takım bambaşka bir hedefe yöneldi. Başkan Adem Akça’nın başkanlığı İsa Akçay’a devretmesinin ardından Orduspor 1967 A.Ş.’de transferler başlıyor.
İsa Akçay’ın göreve gelmesiyle birlikte teknik direktör konusunda Muzaffer Taşkın ile ilk gün yollarını ayıran Orduspor 1967 A.Ş.’de göreve Cüneyt Tiryaki geldi. Şu ana kadar sadece Furkan Mızrak’ı transfer eden Ordu ekibinde yapılacak transferlerle birlikte takımın hedefinin 2.Lig olduğu açıklandı.
Cüneyt Tiryaki göreve kendi transfer listesi ile gelirken kulüp başkanı İsa Akçay’ın da transfer etmek istediği bazı oyuncular olduğu öğrenildi.
SAMET KARADAĞ