Orduspor 1967 F.İ.S.K. Altyapıda Gaza Bastı !

Bölgesel Amatör Ligi’nin yeni ekini Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, altyapıya verdiği önem ile önemli futbolcuları önce A takıma ardından ise ülke futboluna kazandırmak istiyor.

Geçtiğimiz sezon sonunda Altınordu Belediyespor’un altyapısını bünyesine katan ve alttaki kategorilerinden önemli bir atak yapan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, bu geçiş sonrasında gözünü altyapıya dikti.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmelerinin yanı sıra altyapıya da önemli destekler vermek istediklerini söyleyen Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, Ordu Futbolu’nun önemli antrenörleri ile altyapı çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Mor-Beyazlı kulübün altyapı antrenmanlarında takımı eski Orduspor futbolcusu Murat Aktaş, Orduspor’un liglerde mücadele ettiği ve 1.Amatör Lig’de şampiyon olduğu sezon teknik direktörü olan Mahmut Nambaş, Ordu Beşiktaş Futbol Okulu antrenörü Göksin Çelik Hamdi Bedir ile Ordu Amatörü’nün tecrübeli stoperi olan ve birçok şampiyonluk yaşayan Savaş Benli çalıştırıyor.

6 yıl aradan sonra döndüğü Bölgesel Amatör Lig öncesinde Ordu Amatör Lig’de birçok takımla anlaşmaya varan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, kulüplerinin altyapısından yetiştirdiği bütün sporcuları kendi bünyesinde değerlendirip, Türk futboluna kazandıracak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!