Mayıs 31, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K. Gruptan Lider Çıktı ! 0-3

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü son hafta maçında hata yapmadı ve Tonya Doğanspor’u 3-0 yenerek grubu lider bitirdi.

2020-2021 sezonunda hızlandırılmış olarak farklı bir formatla oynanan Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü son hafta maçına Trabzon’da sahaya çıktı:

Karşılaşma öncesinde Ünye 1957 Spor’un bir puan önünde lider olan Mor-Beyazlı ekip Tonya Doğanspor karşısına mutlak galibiyet için çıktı. Telat Özden’in öğrencileri hata yapmadı ve galibiyeti 3 golle alarak normal sezonu lider bitirdi.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün 3.Lig hedefine devam etmesini sağlayan maçta galibiyet getiren golleri ise Furkan Yıldırım, Ömercan Aslan ve Orçun Selduman kaydetti.

Altı haftalı Bölgesel Amatör Lig’de Ünye 1957 Spor, Tonya Doğanspor ve Sebat Gençlikspor’u safdışı bırakan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü Çeyrek Final’de Rize İl Özel İdare ile karşılaşacak.

Stadyum: Trabzon Vakfıkebir İlçe Sahası

Hakemler: Salih Soydan, Melek Yıldırım, Selim Erzurumlu

Tonya Doğanspor: Tuhanan Kol (Dk.88 Emre Aksu) Murat Kan, Özcan Bastan, Mahmut Emre Özdemir (Dk.61 Sami Emirhan Kayıkçı), Mustafa Yılmaz, Yakup Uzun, İsmail Avcı, Doğukan Bülbül, Mahmut Emin Kabul, Erkan Kahraman, Cenk Celil Karaosmanoğlu (Dk.80 Erdinç Kedikli)

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü: Lokman Atakol, Eray Eren, Ömercan Aslan, Anıl Karaaslan, Mustafa Bayhan, Arda Saltan (Dk.85 Eren Yalçın), Muharrem Kaban, Halil Aşut, Oğuz Saltabaş (Dk.68 Orçun Selduman),Furkan Yıldırım (Dk.68 Muhammed Kurt), İlker Ataseven (Dk.89 Kadir Seven)

Goller: Dk.39 Furkan Yıldırım, Dk.55 Ömercan Aslan, Dk.90 Orçun Selduman (Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü)

Sarı Kart: Ömercan Aslan (Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü)

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!