Mart 27, 2023

”Trabzon’da Sezon Bizim İçin Bitebilirdi”

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Çağlar Çakır yaptığı açıklamada umutlarını son haftaya taşıdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Ligin 5.hafta maçında deplasmanda Tonya Doğanspor ile karşılaşan ve maçı 3-2 kazanarak şampiyonluk şansını son haftaya taşıyan Ünye 1957 Spor’da, ilk maçında galibiyetle dönen teknik direktör Çağlar Çakır açıklamalarda bulundu. Yeniden Ünye 1957 Spor’a dönen Çakır, takımda iyi bir ortamın olduğunu söyledi.

Çağlar Çakır takım ile anlaştıktan sonra hemen akabinde Tonya Doğanspor deplasmanına gittiklerini belirtirken: ”Salı günü anlaşıldıktan sonra direkt deplasmana gittik. Ünye 1957 Spor’da güzel bir oyuncu grubu var. Tabiki Tonya Doğanspor deplasmanı bizim için zor bir deplasmandı çünkü orada herşey bitebilirdi. Umudumuzu son haftaya taşımak istiyorduk. Güzel bir oyun ortaya koyduk. Maç öncesinde iyi organize olduk. Motivasyonumuz yerindeydi ve bu şekilde oyuna iyi başladk. İlk 75 dakikada bariz olarak oyun üstünlüğü bizdeydi. Son 15 dakika sergilediğimiz oyun ise bize ders oldu. Buradan çıkaracağımız şeyler var.” ifadelerini kullandı.

Ünye 1957 Spor son hafta maçında Sebat Gençlikspor ile kendi sahasında karşılaşacak ve şampiyonluk olmak için kazanarak Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün Tonya Doğanspor deplasmanında kaybını bekleyecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!