Mart 31, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’in U15 Sevinci !

Genç Milli Takımlar tarafından düzenlenen ve 2007 doğumlu oyuncuları kapsayan 15 yaş altı seçmeleri bölgelerde yapılan karşılaşmalarla devam ederken, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde iki futbolcu seçmelerde beğeni topladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Genç Milli Takımlar için Türkiye’nin her bölgesine yetenekli isimleri bulabilmek adına organize ettiği U15 yaş altı seçmeleri devam ediyor. Ordulu genç isimleri ise katılım gösterdiği Trabzon bölge seçmeleri tamamladı.

46 takımdan toplam 638 sporcunun katıldığı Trabzon etabı organizasyonu sonrasında TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü altyapısında yer alan iki genç isim seçildi.

Genç Milli Takım antrenörlerinden Şenol Ustaömer, Güngör Şahinkaya, Mehmet Yıldırım, Mehmet Hacıoğlu, Mehmet Bölükbaşı, Ahmet Ceyhan, Sinan Turhan ve Ömür Altunsöz genç isimleri izleyen isimler oldu. Bölge Antrenörleri Koordinatörü Nevruz Şerif, Bölge Antrenörleri Sorumlusu Ahmet Gün, Bölge Antrenörü Turgay Semercioğlu’nun da takip ettiği seçmelerde Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün genç oyuncuları Göktuğ Zengin ve kaleci Hüseyin Aktan, bu seçimleri geçmeyi başaran isimlerin başında geldi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!