Mart 31, 2023

Doğaspor Kaleci Ahmet Sabri’yi Bırakmadı !

Ordu Amatör Lig’de mücadele edecek olan Doğaspor, 2019-2020 sezonu başında transfer ettiği Ahmet Sabri Koyun ile yeni sezon öncesinde anlaşmaya vardı.

Ordu Amatörü’nde son yıllarda dikkat çeken takımlardan birisi olan ve gözünü her sezon Play-Off’a diken Doğaspor’dan, yeni sezon öncesinde ilk imza geldi. Bu sezon şampiyonluk hedefi ile transfer yapmak isteyen Başkan Uğur Ateş, takım kadrosuna yer alan Ahmet Sabri Koyun ile yola devam edeceklerini belirtti.

2019-2020 sezonunda transfer olduğu Doğaspor ile yeni sezonda da devam edecek olan 30 yaşındaki kaleci yaptığı açıklamada ise ‘Ordu’ya geldiğim günden bugüne kadar her zaman her konuda yanımda olan Doğaspor ailesiyle kaldığımız yerden devam ediyoruz. Pandemi dolayısıyla yarıda bıraktığımız hikayemizi tamamlamaya geldik. Allah utandırmasın. Bizde imzalar kağıtlara değil kalplere atılır.” dedi.

Doğaspor yeni sezonda B Grubu’nda Kirazlımanıspor, Kotyora Futbol Kulübü, Gölköyspor, Kabadüz Belediyespor, İdman Yurduspor, Saraycık Belediyespor ve Eskipazarspor ile mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!