Mart 20, 2023

‘Orduspor Halkındır’

Orduspor’un her zaman arkasında duran Forza Fidangör Taraftar Grubu, yaptığı açıklamada ‘Orduspor halkındır’ dedi.

Tribünde ve tribün dışında Orduspor’un her zaman yanında olan, Yeni Orduspor ile birleşme konusunda da baş kahramanlardan birisi olan Forza Fidangör Taraftar Grubu, işin bozulmasının ardından sevinçli haberi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Orduspor’da logo, arma ve isim hakkını elinde bulunduran Savaş Şimşek ile birlikte hareket eden Forza Fidangör Taraftar Grubu, bir kez daha Orduspor’a sahip çıktı. Sosyal medyadan ise şu açıklama yapıldı.

Önce taraftarın istekleri göz önünde bulundurulmalıdır

”Orduspor ismi, arması, mazisi bütün kişisel menfaatlerin önündedir. Yıllardır siyasi ve kişisel çıkarlara karşı verdiğimiz şanlı mücadelemiz, Orduspor armasının ve adının geçtiği her platformda devam edecektir. Bu şehirde Orduspor’un menfaatine bir adım atılacaksa önce taraftarın istekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Şüphesiz Orduspor’un menfaatleri söz konusu olduğunda en samimi ve doğru kararı; yıllardır Orduspor ismi yaşasın diye mücadele eden bu büyük camianın şanlı taraftarlarının vereceğinden kimsenin şüphesinin olmayacağı aşikârdır.
ORDUSPOR HALKINDIR!

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!