Orduspor, İlk Hazırlık Maçında BAL Ekibine Kaybetti
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Orduspor, sezonun ilk hazırlık maçında deplasmanda Bölgesel Amatör Lig temsilcisi 1926 Bulancakspor’a 4-1 kaybetti. 2023-2024 sezonunda…
![Orduspor, İlk Hazırlık Maçında BAL Ekibine Kaybetti](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/IMG_5135.png)
Ordu 1.Amatör Lig ekibi Orduspor, sezonun ilk hazırlık maçında deplasmanda Bölgesel Amatör Lig temsilcisi 1926 Bulancakspor’a 4-1 kaybetti.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor, sezon hazırlıklarına geçen hafta başlarken hazırlık maçlarına başladı. Orduspor, kurduğu kadro ile Bölgesel Amatör Lig’de zirve mücadelesi hedefi koyan 1926 Bulancakspor ile Giresun’da karşılaştı.
Mücadelenin ilk yarısında aşırı sıcaklardan dolayı zaman zaman zorlanan futbolcular sakatlık geçirirken Orduspor’da üç futbolcu kenara geldi. 1926 Bulancakspor ilk yarıyı 2-0 önde bitirdi ve 56.dakikada gördüğü kırmızı kart ile Orduspor maça ortak olmaya çalıştı. 65 dakikada Ömer Faruk’un golü ile fark 1’e inerken hücum düşünen Orduspor’un gol isteğine 1926 Bulancakspor karşılık verdi ve son 15 dakikada iki gol daha bularak maçı kazandı.
Orduspor’da teknik direktör Emir Altun, Giresun kafilesinde yer alan tüm futbolcular şans verdi
SAMET KARADAĞ