Orduspor Sezonun İlk Maçı Öncesinde Yemekte Buluştu
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, sezonun ikinci haftasında Çatalpınarspor deplasmanı öncesinde yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuyla yemekte buluşarak…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, sezonun ikinci haftasında Çatalpınarspor deplasmanı öncesinde yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuyla yemekte buluşarak sezon öncesinde bir araya geldi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor sezonun ilk haftasını BAY geçen takım olmuştu. Orduspor, geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de oynadığı tüm maçlarını kazanarak sezonu şampiyon tamamlarken, yeni sezonu ise Çatalpınar İlçe Sahası’nda Çatalpınarspor maçıyla açacak. Orduspor’da takımın başında kaleci antrenörü Turan Durhan’ın olacağı öğrenildi.
Orduspor Kulüp Başkanı Hamdi Işık, yönetim kurulu, Genel Koordinatör, antrenör kadrosu ve futbolcuların yer aldığı yemekte, Başkan Hamdi Işık sezon öncesinde açıklamalarda bulundu. Hamdi Işık yaptığı açıklamada takıma yeni sezonda başarılar dilerken, yemeği organize eden Tuncay Sonel’e de teşekkür etti. Işık aynı zamanda Ordu 1.Amatör Lig’de yer alan tüm takımlara da başarılar diledi.
Orduspor’un yemek yediği restorantta aynı anda yemek yiyen AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat’ta Orduspor kafilesi ile yakından ilgilenirken, hem başkan Hamdi Işık hem de futbolcularla sohbet etti. Hamarat, Orduspor’un yanında olduklarını dile getirirken yeni sezonda başarılar diledi.
SAMET KARADAĞ