”Orduspor Taraftarlarının Gücüne İhtiyacımız Var”
Orduspor’da sezon başında sportif direktör olarak göreve gelen ve bu sezon aynı zamanda takımın teknik sorumlusu olan Zeyni Ceylan, Kabadüz…
![”Orduspor Taraftarlarının Gücüne İhtiyacımız Var”](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/zeyni-ceylan.jpeg)
Orduspor’da sezon başında sportif direktör olarak göreve gelen ve bu sezon aynı zamanda takımın teknik sorumlusu olan Zeyni Ceylan, Kabadüz Belediyespor ile oynanacak olan maç öncesinde yaptığı açıklamada taraftarları maça davet ederken ”Koşulsuz şartsız hepsine, onların gücüne ihtiyacımız var” dedi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de Çeyrek Final ikinci maçları Cumartesi günü oynanacak ve Yarı Final bileti alan takımlar belli olacak. Galataspor ile Yeşilordu Futbol Kulübü maçının ertelenmesi ile birlikte oynanacak olan üç maçtan birisi olan Kabadüz Belediyespor ile Orduspor karşılaşması öncesinde Orduspor teknik sorumlusu Zeyni Ceylan açıklamalarda bulundu.
Sezon genelinde tribünde olan taraftarlara teşekkür eden ve bu sezon en çok ihtiyaçları olan maçlardan bir tanesinin de Kabadüz Belediyespor maçı olduğunu söyleyen Zeyni Ceylan: ”Tüm taraftarları Cumartesi günü oynayacağımız maça davet ediyoruz. Teknik ekip ve futbolcular olarak onları tribünde görmek istiyoruz. Koşulsuz şartsız hepsine, onların gücüne ihtiyacımız var. Maç için bizi karşı kaleye iteleyen güçten birisi de taraftarlar ve onların bu gücünü bu maçta istiyoruz” dedi.
Orduspor ile Kabadüz Belediyespor arasında oynanan Çeyrek Final ilk maçı 1-1 biterken rövanş maçı ise Cumartesi günü saat 15:00’de Karşıyaka Spor Tesisleri 1 Nolu Sahada oynanacak.
SAMET KARADAĞ