Haziran 8, 2023

Orduspor Teknik Direktörü Altun: ”1.5 Dakikada Hayatımız Değişti”

Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Orduspor’da Teknik Direktör Emir Altun şampiyonluk seramonisinin ardından yaptığı özel açıklamada hayatlarının bir buçuk dakikada nasıl değiştiğini anlattı.

Sezon başında tamamı deprem bölgesinden kurulu bir teknik ekip ve futbolcu kadrosuyla Ordu 2.Amatör Lig’e giriş yapan Orduspor, sezon sonunu beklentileri karşılayarak şampiyon tamamladı. Sezonun son maçını oynayan Orduspor’da şampiyonluk coşkusu ise devam ediyor.

Orduspor’da kazanılan şampiyonluk sevincinde ise hem teknik heyet hem de futbolcular ise bu şampiyonluğu buruk yaşıyor. Deprem Bölgesi’nde sevdiklerini kaybeden ve Ordu’da yeniden hayata dönen Orduspor’da, Teknik Direktör Emir Altun takıma teşekkür ederken: ”Hepiniz pırlanta gibisiniz, iyiki böyle bir ekiple çalıştık ve böyle bir ekibi oluşturduk. Güç aldığımız şey gerçekten çok önemli bir olgu. Deprem bölgesinden geldik ama biz orada ne düzeydeydik nasıldık bütün insanlara gösterdik aslında. Bazen insanlar bir garip bakıyorlar depremzedelere, çok muhtaçlar gibi falan. Bizim hayatımız bir buçuk dakikada değişti. Biz de farklı düzeylerdeydik, kimisi aşağıda kimisi yukarıda.” dedi.

Kariyerinde Ordu’daki ilk senesinde şampiyonluk kupasını kaldıran genç teknik adam Emir Altun, şehirlerin yeniden kurulacağını söylerken: ”Ben deprem bölgesindeki şehirlerde hayatların olduğunu, hala umutların olduğunu ve inatla biz o şehirleri yeniden kuracağız. Sevgimizle, gücümüzle, emeğimizle yeniden kuracağız ve Allah’ın izniyle mucizeler olmaya devam edecek. Allah hepinizden razı olsun.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!