Orduspor Teknik Direktörü Emir Altun: ‘’Adım Adım İlerlemek İstiyoruz’’
2023-2024 sezonunu açan Orduspor’da ilk antrenman keyifli geçerken, Orduspor teknik direktörü Emir Altun sezonun ilk açıklamalarını Spor52com ve Ordu Yorum…
2023-2024 sezonunu açan Orduspor’da ilk antrenman keyifli geçerken, Orduspor teknik direktörü Emir Altun sezonun ilk açıklamalarını Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a yaptı.
Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olan ve Ordu 1.Amatör Lig’de yükselen Orduspor yeni sezonu açtı. Geçen sezon göreve gelen ve Ordu 2.Amatör Lig’de namağlup bir takımın teknik direktörü olan genç teknik direktör Emir Altun, yeni sezonda da Orduspor’da görev alıyor. Sezonun ilk antrenmanında açıklamalarda bulunan Altun, hedeflerinin belli olduğunu ve bu hedefe adım adım gitmek istediklerini söyledi.
Orduspor’da göreve geldiği günden bu yana oynadığı tüm maçları kazanan bir teknik direktör olan Emir Altun, yeni sezonda kazasız belasız bir lig temenni ederken, iyi oyunla birlikte galibiyet almak istediklerini söyledi. Altun: ‘’Tüm takımlar için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, Allah kazasız belasız bir lig nasip etsin. Onun dışında biz zaten en baştan itibaren şunu söylüyoruz. Seyircilere, taraftarlara iyi oyun izlettirmek istiyoruz. İyi oyunun yanında onun getirdiği galibiyetlere hedefimize adım adım ilerlemek istiyoruz. Birden değil tekrar ediyorum adım adım. Böylesi bizler için daha iyi olacaktır. Hedefimiz belli.’’ dedi.
Geçen sezon taraftarların Orduspor’u desteklediklerini ve yeni sezonda da destek beklediklerini söyleyen Emir Altun: ‘’Biz Orduspor taraftarlarlarından destek bekliyoruz. Bizi desteklediklerini düşünüyoruz. İnşallah istediğimiz hedefe varırız ve onları tekrar mutlu ederiz.’’ açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER