Haziran 4, 2023

Orduspor Veteranlar Beklemede !

Geride kalan sezonda TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi Grubu’nu şampiyon olarak tamamlayan 52 Orduspor Veteranlar, maddi destek bulamadığı için Play-Off’lara katılamamıştı. Ordu temsilcisi, 2019-2020 sezonunda lige katılıp katılmama konusunda henüz karar vermedi.

MVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi Grubu’nu lider bitirip Antalya’da düzenlenen Play-Off’lara katılma hakkı kazanan ancak gidemeyen Mor Beyazlı ekip, yeni sezon öncesinde kolları sıvadı.

52 Orduspor Veteranlar Antrenörü Zafer Öztürk, geride kalan sezonda gruplarını şampiyon olarak bitirdiklerini hatırlatarak, buna rağmen Play-Off’ta mücadele veremediklerini söyledi.

Yeni sezon öncesinde MVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi katılıp katılmayacaklarına henüz karar vermediklerin i aktaran Öztürk, büyük ihtimalle yine ligde yer alacaklarını ancak bu kez Büyükşehir Belediyesi, iş adamları ve sivil toplum örgütlerinden destek alarak yola girmeleri gerektiğini dile getirdi.

52 Orduspor Veteranlar, TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Bölgesi Grubu’nda oynadığı 10 müsabakada aldığı 7 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet sonucunda topladığı 23 puanla şampiyon olmuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!