Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde ilimizi temsil eden Rüsumat-4 Gençlikspor’da 6 futbolcu istedikleri üniversitelerin bölümlerine yerleşti.

Spor ile sosyal yaşamı bir arada götüren Rüsumat-4 Gençlikspor’da işler yolunda gidiyor. Son olarak Kadınlar Futbol 3.Ligi, Genç ve Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda iyi işler çıkaran Ordu temsilcisi, bu kez de oyuncularını üniversiteye gönderdi.

Rüsumat-4 Gençlikspor’da forma giyen Beyzanur Şentürk İstanbul Üniversitesi Diyaliz Hemşireliği, Özgenur Akyıldız Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği, İrem Bulut Sinop Üniversitesi Antrenörlük Bölümü, Sultan Şenyurt Ankara Gazi Üniversitesi İmalat Mühendisliği, Hasret Poyraz Gümüşhane Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü, Burce Tepe ise Kars Kafkas Üniversitesi Tıbbi Malzeme ve Pazarlama Bölümlerini kazandılar.

“Gururlandık”

Sporcularının istedikleri üniversitelere yerleşmelerinin kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini aktaran Antrenör Hakan Yurdakul; “3 yıldan bu yana birlikte olduğumuz sporcularımızdan 6 tanesi istediği bölümleri kazandı. Onlar artık üniversiteli oldu. Gurur kaynağımız oldular. Hem futbol oynayıp hem de üniversite kazanılmaz diyenler bizim takımımıza bakabilir. 6 oyuncumuz istedikleri bölümlere yerleştiler. Biz her anlamıyla bir kulübüz. Bundan sonra da başarılarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!