Orduspor’da Başkan Kim Olacak?
2019 yılından bu yana kayyumda olan Orduspor’da yeni sezon öncesinde Ertelemeli Genel Kurul bugün saat 14:00’te yapılacak ve dört yıl…
![Orduspor’da Başkan Kim Olacak?](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/03/333310986_1629530504158436_8924621835964163560_n-1.jpg)
2019 yılından bu yana kayyumda olan Orduspor’da yeni sezon öncesinde Ertelemeli Genel Kurul bugün saat 14:00’te yapılacak ve dört yıl sonra kulüp başkanı görevi için sürpriz isimler konuşulurken bugün netleşecek.
2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’da devre arasında kulüp başkanı Suat Deniz’in istifası sonrasında kayyuma kalan Orduspor, o sezonu kayyum heyeti önderliğinde şampiyon tamamlamasına rağmen ligin sonunda küme düşmüştü. Orduspor’da dört yıldır süren kayyum heyeti geçen sene değişirken, bu sezon öncesinde artık kulübü başkan yönetecek.
Orduspor’da 2019 yılında kayyum atayan mahkeme ilk olarak Mahir Akdere, Adem Akça ve Erdem Eker’in görevlendirmişti. Orduspor’da geçen sezon ise Hamdi Işık başkanlığında Şahap Şahin ve İzzet Ferit Şahin kayyum başkanı olarak görevlendirilmişti. Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Orduspor, yeni sezon öncesinde Ertelemeli Genel Kurula gidiyor.
Orduspor’a bugün yapılacak olan Ertelemeli Genel Kurul öncesinde hazırlıkları tamamlandı. Yeni Valilik Konferans Salonu’nda yapılacak olan Orduspor Ertelemeli Genel Kurulu’da Ordu’nun tanınan iş insanlarından bir adayın çıkabileceği konuşuluyor.
SAMET KARADAĞ