Mayıs 31, 2023

Orduspor’da Çıt Ses Yok !

Sezonun bitmesiyle birlikte Ordu’da bir takım ile birleşeceği gündemde olan ve ardından da FIFA’dan küme düşürüldüğü iddiası ile çalkalanan Orduspor’da ses seda yok.

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Orduspor, Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında ise Altınordu Belediyespor’a mağlup olunca üst lige yükselme şansını yitirmişti. Sezon genelinde uğraştığı saha dışı olaylara sezonun bitmesi ile birlikte yeniden karşılaşan Orduspor’da, herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Mor Menekşeli Kadın Belgeseli’nin ikinci bölümünün basın açıklamasını yapan Divan Kurulu Başkanı Mahir Akdere, birleşme ve ceza konusunda ise herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Orduspor’un, TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor ile birleşmesi en yüksek ihtimallerden birisi olarak gözükmüş ancak birleşme sonucu Kulüp Başkanı olacak Av.Uğur Çelenk ismi taraftarlardan veto yemişti.

Öte yandan iki hafta önce FIFA tarafından 2.Amatör Lig’e düşürüldüğü belirtilen Orduspor’da, konuyla ilgili herhangi bir resmi evrağa rastlanmaması da ilgi çeken bir başka konu olmuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!