• Mayıs 20, 2019
  • No Comment
  • 71

Orduspor’da Neler Oluyor, Ceza Hala Açıklanmadı !

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü Yerel Televizyondan yapılan açıklamada Orduspor Divan Kurulu Başkanı Mahir Akdere’nin ‘Kostovski’ye olan borçtan dolayı Orduspor 2.Amatör…

 Orduspor’da Neler Oluyor, Ceza Hala Açıklanmadı !

Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü Yerel Televizyondan yapılan açıklamada Orduspor Divan Kurulu Başkanı Mahir Akdere’nin ‘Kostovski’ye olan borçtan dolayı Orduspor 2.Amatör Lig’e düşürüldü’ diye belirtilirken, günler geçmesine rağmen resmi belgeler hala yok !

2018-2019 sezonunda şampiyon olduğu 1.Amatör Lig’den düşürüldüğü belirtilen ve 1 haftadır çok konuşulan konulardan birisi olan Orduspor’un 2.Amatör’e düşürüldüğü iddiasında bir resmiyet olmadığı ortaya çıktı. Yaklaşık olarak 10.gününe girecek olan bu haberin ardından, herhangi bir yerden resmi açıklama yapılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Resmi evrakların henüz ortaya çıkmadığı 2.Amatör Lig’e düşürülme cezası ile ilgili resmi bir açıklama bile yapılmadı. ASFK’nın Orduspor Kulübü’ne teslim ettiği belirtilen ceza konusunda bir başka ulaşılan bilgi ise bu evrakların elden teslim alındığı oldu.

Orduspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu, Amatör Futbol Disiplin Kurulu ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan herhangi bir resmi açıklamanın yapılmaması, cezanın doğru olmama ihtimalini güçlendiriyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir