Orduspor’un Futbolcusu Ameliyat Masasına Yattı
Ordu 2.Amatör Lig’de Orduspor forması ile şampiyonluk sevinci yaşayan Münir Aşkar, çapraz bağ ameliyatı için ameliyat masasına yatarken başarılı bir…
Ordu 2.Amatör Lig’de Orduspor forması ile şampiyonluk sevinci yaşayan Münir Aşkar, çapraz bağ ameliyatı için ameliyat masasına yatarken başarılı bir operasyon geçirdi.
2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk sevinci yaşayan Orduspor, yeni sezon transfer çalışmalarına başlarken geçen sezon ise sakatlık geçiren 1999 doğumlu kanat oyuncusu ameliyat masasına yattı. 1999 doğumlu Münir Aşkar, ligin ikinci yarısında oynanan Gülyalı Bozkurtspor maçına sakatlanmıştı.
Orduspor’a Karaağaç Efsanespor’dan transfer edilen ve iki kez fileleri havalandırmayı başaran Münir Aşkar, sakatlığının üzerinden geçen sürede ameliyat kararı aldı. Memleketi İskenderun’da İskenderun Gelişim Hastahanesi’nde ameliyat olan Aşkar, bir süre sahalardan uzak kalacak.
Orduspor Genel Koordinatörü Cihangir Güner ise Münir Aşkar’ın ameliyat sürecini yakından takip ederken: ”Orduspor futbolcularımızdan Münir Aşkar ameliyat oldu. Ameliyat için desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e teşekkür ediyoruz.” açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ