- Eylül 28, 2023
- No Comment
- 315
Perşembespor Teknik Ekibinde Ayrılık, Galataspor İle Anlaştı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da yeni teknik direktör Turgut Kır’ın teknik ekinde yer alan Volkan Alkan, sürpriz bir…
![Perşembespor Teknik Ekibinde Ayrılık, Galataspor İle Anlaştı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Volkan-Alkan.png)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da yeni teknik direktör Turgut Kır’ın teknik ekinde yer alan Volkan Alkan, sürpriz bir şekilde takımdan ayrılarak Ordu 1.Amatör Lig ekibi Galataspor ile kaleci antrenörü olarak anlaştı.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Perşembespor’da kaleci antrenörü olarak görev alan tecrübeli antrenörü Volkan Alkan, yeni sezonda da takımda kalmıştı. Perşembespor’da şampiyon antrenör Mehmet Batuhan Şenel’in yerine göreve Turgut Kır getirilirken, Kır’ın ekibinde Mahmut Nambaş Volkan Alkan ve Orçun Arslan yer almıştı.
Perşembespor ile sezon başı antrenmanlarında yer alan Volkan Alkan, yeni sezonda lig başlamadan takımdan ayrıldı ve akabinde yeni takımını buldu. Ordu Amatörü’nün tecrübeli isimlerinden olan Volkan Alkan, Ordu 1.Amatör Lig ekibi olan ve Ordu’da Galatasaray Futbol Okulu olarak hizmet veren Galataspor’a kaleci antrenörü oldu.
Futbola başladığı Perşembespor’da antrenör olarak şampiyonluk sevinci yaşayan Volkan Alkan, kulübün tarihi sezonu öncesinde takımdan ayrıldı. 1977 doğumlu kaleci antrenörü Alkan, Mesudiyespor forması ile 2019-2020 sezonunda futbol hayatına nokta koymuştu.
SAMET KARADAĞ