Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Perşembespor, yenilenen yönetimi, teknik heyeti ve kadrosuyla yeni sezonu iple çekiyor.

Ordu Amatörü’nün önemli takımlarından birisi olan ve oynadığı birçok dönemde Play-Off’ın gediklisi olan Perşembespor, yeni sezonda vites yükseltecek. Yeşil-Beyazlı ekibin çiçeği burnunda genç başkanı Arda Çoluk, takımı emanet ettiği Mehmet Batuhan Şenel ve kurulan kadroya güveniyor.

Profesyonel liglerde forma giyen bazı isimlerle birlikte Bölgesel Amatör Lig tecrübelileri olan aynı zamanda kariyerlerinde amatör lig şampiyonlukları bulunan birçok isimle yeni sezon antrenmanlarına başlayan Perşembespor’da moraller yüksek. Perşembespor lisans işlemleri üzerinde çalışmaları sürdürürken şu ana kadar Eren Yalçın, Necati Can Öztürk, Mehmet Cem Kısa, Tolga Yılmaz, Barkın Arslan, Mustafa Fehmi Dündar, Cahit Can Şen, Emre Çakmak
Erdem Apaydın, Necati Aras, Cihad Coci, Ömer Uslu, Umut Göç ve Onur Ulaş Ürel ile prensipte anlaşmaya vardı.

Perşembespor yeni sezonda A Grubu’nda Adem Aksoy Boztepespor, Eskipazarspor, Doğanspor, Kirazlimanıspor, Merkezspor, Galataspor, Gölköyspor, Gülyalı Turnasuyuspor ve Mesudiyespor takımlarıyla mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!