- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 116
Perşembespor’a Kaleci Şoku
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da iç transferde anlaştığını açıkladığı Mustafa Fehmi Dündar, 1926 Bulancakspor’a transfer oldu. 2022-2023 sezonunda…
![Perşembespor’a Kaleci Şoku](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/mustafa-fehmi-dundar.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da iç transferde anlaştığını açıkladığı Mustafa Fehmi Dündar, 1926 Bulancakspor’a transfer oldu.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Perşembespor’da yaptığı kurtarışlarla en dikkat çekici oyuncuların başında gelen ve şampiyonluk yolunca büyük pay sahibi olan Mustafa Fehmi Dündar, Perşembespor ile anlaşmıştı ancak anlaşma bozuldu.
Yeni sezon öncesinde anlaştığı oyuncuların yavaş yavaş takımdan ayrıldığı Perşembespor’da, Mustafa Fehmi Dündar da yanımdan ayrıldı. Mustafa Fehmi Dündar, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden 1926 Bulancakspor’a imza attı ve Perşembespor’dan ayrıldı. Sezon genelinde en az gol yiyen Perşembespor kalesinde gösterdiği performans ile şampiyonluğu getiren kilit isimlerden birisi olan 1999 doğumlu Mustafa Fehmi Dündar, Ulubey Belediyespor maçında da bu performansını sürdürmüştü.
Futbola Orduspor 1967 A.Ş.’de başlayan ve 2016 sezonuna kadar bu takımda kalan Mustafa Fehmi Dündar, 2017-2018 sezonunda Tonya Doğanspor’a gitmiş ancak yarım sezon sonra Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne dönmüştü. Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Dündar, daha sonra Amberçay Eynesil Belediyespor, Orduspor 1967 A.Ş. ve 1921 Bulancakspor dönemlerinin ardından sezon başında Perşembespor’a transfer olmuş ve şampiyonluk sevinci yaşamıştı.
SAMET KARADAĞ