- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 93
Rüsumat-4 GSK U17 Takımı Tokat’ta Tur Peşinde
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Ordu’da şampiyon olan ve Türkiye’de son 32 takım arasında giren Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17…
![Rüsumat-4 GSK U17 Takımı Tokat’ta Tur Peşinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/rusumat-4-gsk.jpeg)
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda Ordu’da şampiyon olan ve Türkiye’de son 32 takım arasında giren Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 Takımı, bugün saat 18:00’de Tokat’ta Samsun YAPBA U17 takımı ile karşılaşacak.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 33 farklı grupta yapılan U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın Ordu etabında şampiyon olmuştu. Sahaya çıktığı üç maçı da kazanan ve şampiyonluk sevinci yaşayan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 takımı, 98 takım arasında son 32’ye kalmıştı.
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’da Ordu’da hedeflediği şampiyonluğa ulaşan ve şimdi genel klasmanda şampiyon olmak isteyen Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 takımı Tokat’a gitti. Hakan Yurdakul’ın kızlarının son 32 turundaki rakibi ise Samsun temsilcisi Samsun Yabancılar Pazarıspor U17 oldu.
Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 ile Samsun Yabancılar Pazarıspor U17 takımları arasındaki karşılaşma 6 Ağustos’ta saat 18:00’de Tokat Uzunburun Tesisleri Sentetik Saha’da oynanacak.
SAMET KARADAĞ