- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 102
Perşembespor’da Gelen Gidiyor
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da iç ve dış transferde şu ana kadar anlaşılan oyuncular arasında dört…
![Perşembespor’da Gelen Gidiyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/persembespor.jpeg)
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da iç ve dış transferde şu ana kadar anlaşılan oyuncular arasında dört futbolcu yeni sezon öncesinde takımdan ayrıldı.
Geçtiğimiz sezon Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Perşembespor, kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkmıştı. Daha önce Ordu 2.Amatör Lig ve Ordu 1.Amatör Lig’de birçok maça çıkan ve yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de oynayacak olan Perşembespor, transfer sürecine hızlı girerken anlaştığı oyuncular ise teker teker takımdan ayrılıyor.
Perşembespor’un dış transferde daha önce açıkladığı isimler arasında Mert Yıldırım Manavgat Belediyespor’a imza atarken, İstanbul Beylikdüzüspor’dan kadroya katıldığı açıklanan Mervan Melikoğlu ise Ayvalıkgücü Belediyespor’a imza attığını açıklamıştı. Geçen sezonun gol kralı olan Necati Can Öztürk’e Sportif Direktör görevine getirilmiş ancak daha sonra yollar ayrılmıştı.
Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Perşembespor’da yeni sezon öncesinde iç transferde imza atılan ilk isimlerden birisi olan başarılı kaleci Mustafa Fehmi Dündar’da 1921 Bulancakspor’a transfer oldu ve yeni sezon öncesinde anlaşılan isimler arasında takımdan ayrılan dördüncü isim oldu.
SAMET KARADAĞ