Pro Elite League’in İlk Yarı Kadrosunda Ordu’dan 3 İsim !

Ordu’yu Pro Elite League’de temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü E-Spor’da, ligde ilk yarıda oynadığı maçların ardından 3 oyuncusu ilk yarının karmasına girdi.

E-Spor’da profesyonel bir lig haline getirilen ve geçen sezonun ardından bu sezonda da Pro Elite League’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü E-Spor’da maçlar devam ediyor. Mor-Beyaz-Yeşilli ekibin E-Spor şubesi sezonun ilk yarısında 15 karşılaşmaya çıktı.

52 Orduspor Futbol Kulübü E-Spor sezonun ilk yarısında oynadığı 15 karşılaşmadan sadece 5’ini kazanırken, 3 maçından ise beraberlikle ayrıldı. Ordu temsilcisi oynadığı maçların 7’sinden ise mağlubiyetle ayrıldı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün bu vasat performansına rağmen 3 oyuncu ilk yarının takımına seçildi.

Pro Elite League’de ilk yarının karmasının sağ bekinde Can Öztürk, sol bekinde Umut Yavuzer ve orta sahadan Samet Güneş, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde mücadele ediyor. 1907 Fenerbahçe Espor ve 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden 3’er oyuncu, İstanbul Başakşehir’den iki oyuncu, Adanaspor Espor, Team Aurora ve Futbolist’den 1 oyuncu ilk yarının en iyi takımına seçilmeye layık görüldü.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!