Şampiyon Futbolcu Teklifleri Değerlendirecek
Orduspor’un Ordu 2.Amatör Lig’de yaşadığı şampiyonlukta attığı 11 golle dikkat çeken 2003 doğumlu Halil İbrahim Türüç’ün teklifleri değerlendireceği öğrenildi. 2023-2024…
Orduspor’un Ordu 2.Amatör Lig’de yaşadığı şampiyonlukta attığı 11 golle dikkat çeken 2003 doğumlu Halil İbrahim Türüç’ün teklifleri değerlendireceği öğrenildi.
2023-2024 sezonu öncesinde iç transferde birçok oyuncuya anlaşan Orduspor’da anlaşılan oyunculardan birisi olan Halil İbrahim Türüç, henüz kesin olarak anlaşmaya varmadığını belirtirken kendisine gelecek olan teklifleri değerlendirmek istediğini dile getirdi. 2003 doğumlu kanat oyuncusu geçen sezon Orduspor’a Dalaman Belediye Gençlikspor’dan transfer edilmişti.
Futbola Birfen Koleji Hatay Defnespor’da başlayan ve Süper Lig ekibi Hatayspor’un altyapısında gelişmeye devam eden Halil İbrahim Türüç, daha sonra ise Antakya Belediyespor Futbol Kulübü ve Dalaman Belediyesi Gençlik ve Spor’da forma giymişti. 20 yaşındaki Türüç, şu ana kadar Bölgesel Amatör Lig’de 15 maça çıkmıştı.
Halil İbrahim Türüç geçen sezon başında 3.Lig ekibi 23 Elazığ Futbol Kulübü antrenmanlarına da katılırken daha sonra buradan ayrılmış ve Dalaman Belediye Gençlikspor ardından ise Orduspor’a transfer olmuştu.
SAMET KARADAĞ