• Ağustos 8, 2019
  • No Comment
  • 16

Şampiyon Golcü Beklemede !

Ordu amatörünün son dönemde yetiştirdiği en yetenekli golcülerden biri olan Barış Arsever, son iki sezonu Ordu 1.Amatör Küme ekibi Ulubey…

 Şampiyon Golcü Beklemede !

Ordu amatörünün son dönemde yetiştirdiği en yetenekli golcülerden biri olan Barış Arsever, son iki sezonu Ordu 1.Amatör Küme ekibi Ulubey Belediyespor’da tamamlamasının ardından yeni sezon öncesinde bekleyişe geçti.

Oynadığı takımlarda golü adeta koklayan her sezon ortalama 20 gol atan Barış Arsever, şimdiye kadar oynadığı takımlarda 3 kez de gol kralı oldu.

O hep şampiyon

2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarında Ulubey Belediyespor formasıyla şampiyon olan golcü oyuncu, bir kez de Ünye 1957 Spor ile şampiyonluk yaşadı.

Geçtiğimiz sezon grup müsabakalarının tamamında forma giyen Barış Arsever, kaydettiği 31 golle bu alanda hem kendi takımında hem de tüm takımlar arasında en çok gol atan isim oldu.

Geride kalan sezonu gol kralı olarak tamamlayan Arsever, yeni sezon öncesinde hangi takımda oynayacağına henüz karar vermediğini belirterek, gelecek olan teklifleri değerlendireceğini dile getirdi.

Kariyeri

Barış Arsever, futbola 2001 yılında 11 yaşındayken Ordu Esnafspor’da başladı. Yaklaşık 5 sezon Esnafspor’un alt kategorilerinde top koşturan genç golcü, Turnasuyuspor’da da 5.5 sezonunu geçirdikten sonra Ulubey Belediyespor’a transfer oldu. 2 sezon burada kalan ve 2 kez peş peşe şampiyonluk yaşayan Arsever, Ünye 1957 Spor’da şampiyonluk yaşadı. Ardından Giresun Süper Amatör Lig ekibi Derelispor’a transfer olan golcü oyuncu, son iki sezonu ise Ulubey Belediyespor’da geçirdi.

Ordu Hayat

Related post

Ordu’nun Gol Kralı, Pirazizspor’da

Ordu’nun Gol Kralı, Pirazizspor’da

Giresun Süper Amatör Lig ekiplerinden Pirazizspor, Ordu Amatör Lig’de daha önce gol kralı olan ve geçen sezon Gülyalı Turnasuyuspor’da oynayan Barış…
Gülyalı Turnasuyuspor’a Tanıdık Golcü !

Gülyalı Turnasuyuspor’a Tanıdık Golcü !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Gülyalı Turnasuyuspor, geçen sezonun ilk yarısında takımda forma giyen golcü oyuncu Barış Arsever’i…
Ulubey Belediyespor Arsever’i Açıkladı !

Ulubey Belediyespor Arsever’i Açıkladı !

İlk olarak 22 Ocak 2022 tarihinde Spor52.com sitesinin duyurduğu Barış Arsever&Ulubey Belediyespor anlaşması, Ulubey Belediyespor’un sosyal medya hesabından duyurmasıyla 10 gün…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir