Mayıs 29, 2023

Türkiye Genç Kızlar Futbol Şampiyonası’nda 3’ncü olma başarısı gösteren Yeni Mahalle 52 Spor Bayan Futbol Takımı, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i makamında ziyaret etti.

2018-2019 Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası’ nda ilimiz kulüplerinden Türkiye 3. olan Yeni Mahalle 52 Spor Kulübü Kız Futbol takımı ve yöneticileri Spor İl Müdürü Mustafa Genç’i ziyaret etti.

“Daha büyük başarı bekliyorum”

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, sporcuları başarılardan dolayı tebrik ederek; “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile gençlerimize güzel imkanlar sunmaya çalışıyoruz.Ordu diyince akla spor gelsin istiyoruz.Bu hedeflerimiz doğrultusunda ortak paydaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.Özellikle İlimize Türkiye üçüncülüğü kazandıran Yeni Mahalle 52 Spor Kulübümüzün Yöneticilerini antrenörlerini ve sporcularını kutluyorum.Onlardan yeni sezonda daha büyük başarılar bekliyoruz” dedi.

“Hedefimiz büyük”

Yenimahalle 52 Spor Kulübü Başkanı Şenol Yılmaz, büyük hedeflere ulaşmak istediklerini aktararak; “Son bir yıldır maddi ve manevi kısıtlı imkanlarla gençlerimizin ve kulübümüzün yanında olduk, sezon da önemli başarılara imza atarak gençlerimizle birlikte şehre ilkleri yaşattık. İnşallah yeni büyük hedeflerimize ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. İlimizin önemli mahallelerinden olan Yeni Mahallemize yakışır bir spor kulübü var. Hep beraber hem Yeni Mahallemize, hem de Ordumuza yakışır başarılarla adımızdan söz ettirmeyi umuyoruz” diye konuştu.

Teknik Direktör Özcan Türkmen ise güzel bir başarı elde ettiklerini belirterek, Türkiye şampiyonu olana dek çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!