”Şampiyonluk İsteyen Bir Takımımız Var”

Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün yeni teknik direktör Telat Özden, hazırlıkların sorunsuz devam ettiğini ve şampiyonluk yaşamak istediklerini söyledi.

Kulüp tarihinde 6 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde hazırlıklar sürüyor. Ordu temsilcisinde sezon başında göreve getirilen Telat Özden önderliğinde hazırlıklar sürerken, tecrübeli teknik direktör açıklamalarda bulundu.

Takımın 27 futbolcu ile hazırlıklarını sürdürdüğünü belirten Telat Özden ”Şu an için herşey iyi gidiyor. Futbolcu kardeşlerimiz teşekkür ederiz. 27 kişilik bir futbolcu havuzumuz bar. Bunun 10 tanesi dış transfer 17 tanesi ise iç transfer. Yolumuza devam ediyoruz ve şu an için bir sıkıntımız yok. Tek sıkıntımız Covid-19. İnşallah en kısa zamanda Dünya’da ve ülkemizde bu sorundan kurtuluruz ve rahat bir şekilde yolumuza bakarız.” açıklamasını yaptı.

Şu an için belirsizlik olduğunu ancak TFF’nin açıkladığı 30 Ocak tarihine göre çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Telat Özden, transfer konusuyla da ilgili olarak yaptığı açıklamada ”Biz kendimizi 30 Ocak tarihine göre ayarlıyoruz. Temennimiz liglerin o tarihte başlaması. Olursa iyi olur ancak olmazsa da yapacak birşeyimiz yok. Bazen ayrılacağız bazen çalışacağız bazen üzüleceğiz. Sonuçta burada şampiyonluk isteyen bir takım var. Bu doğrultuda herseyi yapmak istiyoruz. Eksiklerimiz tabiki var. Transfer yapmak istediğimiz mevkilerimiz var. Şu an için bekliyoruz. Bizden ziyade futbolcular da bekliyor. Ligin başlayıp başlamayacağı konusunda tereddütleri olan futbolcular şu an gelmek istemiyor.” dedi.

Son olarak 3.Lig’de 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü çalıştıran ve kariyerinde Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluğu da bulunan Telat Özden, takımın hedefi hakkında ise ”Lige baktığımızda şu an için Ünye 1957 Spor ve Yeni Amasyaspor’un şampiyonluğa oynayan takım kurduklarını görüyorum. Samsun ekipleri de her zaman bu ligin dişli takımları oluyorlar. Bölgesel Amatör Lig herkesin herkesi yeneceği bir lig. Bizim de hedefimiz şampiyonluk ve ben bizim gibi bu hedefte olacak 4-5 takım olacağını düşünüyorum. Orduspor 1967 F.İ.S.K.’in hedefi şampiyonluk ve inşallah hep beraber bu sene profesyonel lige çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!