”Şampiyonluk Parolasını Devam Ettirmek İstiyoruz”

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Sinan Bayraktar’ın ardından Teknik Direktörlüğe getirilen Bora Marangoz ilk antrenmanına çıkarken, önemli açıklamalarda bulundu.

Misli.com 3.Lig’de oynadığı maçlarda rakiplerine puan veren takımların başında gelen ve özellikle beraberlik sayısı oldukça fazla olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın istifasını yönetim kurulu kabul etmişti. Bayraktar’ın ardından adı sıklıkla anılan Bora Marangoz, ayağının tozuyla antrenmana çıktı.

Hekimoğlu Trabzon’daki antrenörlük görevinden ayrılarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör olan Ordulu teknik adam Bora Marangoz: ”Bundan sonraki süreci şöyle yorumlamak lazım. Zaten sezon başında şampiyonluk hedefi ile kurulan bir ekip. Bunun içinde lig içerisinde zaman zaman istenmeyen sonuçlar olabilir. Bizim buradaki hedefimiz sezon başında konulan şampiyonluk parolasını devam ettirmek ve sezon sonunda mutlu sona ulaşmak. Burada o hedefe ulaşacak olan oyuncu grubumuz var.” dedi.

Takımdaki futbolculara güvendiğini ve galibiyet ulaşmak için eksikleri tespit edeceklerini belirten Marangoz: ”Ben, teknik heyet ve yönetim kurulumuz futbolculara güveniyor. İnşallah futbolcuların morallerini daha üst seviyelere çekerek Cumartesi günü oynayacağımız Kelkit maçına hazırlanacağız. Taraftarlarımız hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmasın. Skor tabelasına baktığımızda galibiyet anlamında iyi işler yok ancak bu takımın çok fazla mağlubiyeti de yok. Ben bu konudan dolayı Sinan Bayraktar’a da teşekkür ediyorum. Eksiklerimizi 1-2 gün içerisinde tespit edip, tedavisine başlayacağız.” ifadelerini kullandı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Bora Marangoz’un ekibinde Atilla Yücel, Antrenör Afan Koçak ve Hüsnü Karakoyun yer alacağı açıklandı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “”Şampiyonluk Parolasını Devam Ettirmek İstiyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!