Saraycık Belediyespor’da Teknik Adam Belli Oldu !

Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele etmesi beklenen ancak sezon başında tüm amatör takımlar gibi Covid-19 pandemisine takılan Saraycık Belediyespor’da teknik direktörlüğe Ercan Şahin getirildi.

2020-2021 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve sezon başında takviyeler yapan Saraycık Belediyespor’da, teknik heyette değişikliğe gidildi. Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk hesapları yapan ancak son iki sezondur umduğunu bulamayan Saraycık Belediyespor’da Ercan Şahin takımın başına getirildi.

Ordu amatöründe daha önce Gülyalı Belediyespor ve Ordu Demirspor’da görev alan antrenör Ercan Şahin, 2020-2021 sezonu öncesinde Ordu 1.Amatör Küme ekiplerinden Saraycık Belediyespor ile anlaştı. Ercan Şahin yaptığı açıklamada “Ordu 1. Amatör takımlarından Saraycıkspor’la anlaştık, inşallah hedefimize ulaşır, taraftarını da mutlu ederiz” sözleriyle duyurdu.

Saraycık Belediyespor’un yeni sezonun başlaması ile birlikte Ordu Amatörü’nde liglerin birleştirileceği ve tek ligle sistemde mücadele edecek bir takım olacağı öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!